Pharming « Terug naar discussie overzicht

Pharming het aandeel van 2017 deel 2

21.830 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 ... 1088 1089 1090 1091 1092 » | Laatste
lucas D
0
quote:

Gr€€d1 schreef op 11 november 2017 13:03:

[...]lucas, kan je het kopieren.
Ik heb geen toegang
Je kan je kosteloos registreren bij het FD, dan kun je per maand 10 berichten openen.
Je kan dan ook op "mijn nieuws" opgeven waar je belangstelling ligt. bv Pharming , Tigenix, Corbion etc. Al je dan op het belletje klikt word het donker, wat betekend dat je een bericht krijgt zodra er nieuws over deze voorkeuren bekend zijn. Het is beperkt maar kost niks.

Doe er je voordeel mee.
juliozunderglas
0
geen probleem we zullen zien ik schreef al mijn aantal blijft de waarde niet maar heb jullie toch een glimlach om de monde getoverd en dat voor een 77 jarige
[verwijderd]
0
Er worden allemaal maar weer mooie technische verhalen neergeschreven en het zal ook allemaal wel zo zijn, maar we moeten met zijn allen zorgen dat het maandag weer knallen gaat,kan niet elke dag maar voor maandag is het wel weer een mooi begin om de trend voort te zetten en toch eerst eenz evve die 2 euro onder de voeten te lopen,binnenkort zeer binnenkort.
In4Fun2
3
quote:

JHDE schreef op 11 november 2017 10:36:

[...]

Wanneer Pharming inderdaad een levensreddend middel op de markt brengt voor Amerikaanse militairen dan zzou het niet alleen om de US Army gaan maar om alle Amerikaanse militairen. Tevens zal het dan ook zeker door een deel om misschien zelfs alle NAVO landen gebruikt gaan worden. Dus die markt is heel erg groot. Daar komt bij dat alle militaire uitrustingsonderdelen veel duurder zijn dan dezelfde civiele onderdelen. De defensies betalen dit dan ook gewoon.
......Daarnaast ontwikkelt Pharming eigen eindproducten op basis van rhFIB, zoals de recombinante weefsellijm voor de beheersing van bloedingen in trauma situaties.

Recombinant humaan fibrinogeen
Humaan fibrinogeen is een natuurlijk oplosbaar bloedeiwit, dat onoplosbare fibrine polymeren kan vormen om bloeding te stoppen. Op basis van deze unieke functionele eigenschap van fibrinogeen, zijn weefsellijmproducten ontwikkeld, die worden gebruikt om zwaar bloedverlies tijdens operaties of bij verwondingen te voorkomen. De commercieel beschikbare fibrinelijmen zijn gebaseerd op fibrinogeen gezuiverd uit menselijk donorbloed. Echter, de veiligheid van fibrinogeen uit plasma en van bloedproducten in het algemeen wordt als laag gezien, constante kwaliteit is moeilijk te realiseren en de aanvoer van deze producten is onvoorspelbaar.

Pharming heeft een productiesysteem ontwikkeld met hoge expressie van recombinant humaan fibrinogeen. De resultaten tonen aan dat de structuur en functie van Pharming's rhFIB vrijwel identiek is aan plasma fibrinogeen. Daarnaast zijn de productiekosten naar verwachting aanmerkelijk lager in vergelijking met plasma fibrinogeen en aan een marktvraag van meer dan 1000 kg per jaar kan makkelijk worden voldaan.

Pharming ontwikkelt ook een volledig recombinante weefsellijm (rTS) om de uit plasma afkomstige fibrinelijm te vervangen Met de overname van patenten en licenties voor de productie en zuivering van rhFIB en rTS, heeft Pharming haar patentpositie aanzienlijk versterkt en zal tijd en middelen kunnen besparen met de ontwikkeling van deze producten.


Bovenstaande is afkomstig uit een persbericht uit 2005, waarin wordt gemeld, dat Pharming in een project samenwerkt met de US Army om dit middel te ontwikkelen.
Ook dit is blijkbaar een kwestie van veel geduld en konijnen :-)

Wellicht is hier, gezien de laatste uitspraken van Sijmen ook een doorbraak te verwachten?
[verwijderd]
1
quote:

juliozunderglas schreef op 11 november 2017 13:33:

geen probleem we zullen zien ik schreef al mijn aantal blijft de waarde niet maar heb jullie toch een glimlach om de monde getoverd en dat voor een 77 jarige
Iglesias, nou een ander liedje zingen por favor.
[verwijderd]
0
quote:

lucas D schreef op 11 november 2017 13:09:

[...]

Grootverdiener dankzij geduld en konijnen

Bijna tien jaar lang heeft ceo Sijmen de Vries weinig plezier beleefd aan de optieregeling van zijn PHARM€1,29+4,20% Pharming. De koers van het biotechbedrijf - ooit wereldberoemd dankzij de stier Herman - daalde jarenlang. Met als gevolg dat de opties van De Vries steeds weer waardeloos afliepen.

Maar na jaren ploeteren en doorzetten is Pharming nu plots uitgegroeid tot een succesvol farmabedrijf: de onderneming stapelt niet langer verlies op verlies met de ontwikkeling van experimentele medicijnen. Nee, de onderneming verkoopt een goedgekeurd geneesmiddel, gemaakt van melk van genetisch gemanipuleerde konijnen.

Het bedrijf staat op het punt winst te gaan maken, voor het eerst in zijn lange geschiedenis.
Dankzij die ommekeer is Pharming dit jaar uitgegroeid tot een beurssensatie.

De koers van het aandeel is afgelopen tien maanden bijna verzesvoudigd, van € 0,21 tot €1,25 deze week. De beurswaarde van het bedrijf uit Leiden bedraagt inmiddels ruim € 640 mln.

En dus zal ook ceo Sijmen de Vries eindelijk eens plezier beleven aan zijn optieregeling. Volgens het laatste jaarverslag beschikte de Pharming-topman begin dit jaar over 14.875.000 opties. Daarvan gingen er in mei dit jaar 375.000 in rook op. De uitoefenprijs was te laag.

Maar de resterende 14.500.000 stukken vertegenwoordigen inmiddels een behoorlijke waarde. Het pakket van 2.500.000 opties dat in mei volgend jaar afloopt, is bij de huidige beurskoers ruim € 2,75 mln waard.

Bij het tweede pakket van 12.000.000 opties, varieert de uitoefenprijs van € 0,21 tot € 0,51. Gemiddeld is dat € 0,36. Bij een beurskoers van € 1,26 is een optie dus waarschijnlijk € 0,90 waard. Als er niets meer verandert tot de expiratiedatum in juni 2019, kan De Vries over ruim anderhalf jaar €10,8 mln tegemoet zien.

Naast opties heeft De Vries trouwens ook gewone aandelen in bezit. Het jaarverslag is heel precies: het gaat om 1.452.922 stukken. Dankzij de koerswinst van ruim een euro per aandeel, levert het aandelenpakket De Vries dit jaar al circa €1,5 mln vermogenswinst op.

Het jaarsalaris van de Pharming-topman - los van de optieregeling - bedraagt ruim €1,5 mln. Dat maakt dat zijn totale beloning uitkomt op € 3 mln dit jaar, € 4,25 mln in 2018 en € 12,3 mln in 2019. Dat alles in de veronderstelling dat de beurskoers rond het huidige niveau blijft schommelen.

Met inkomsten van € 3 mln tot € 4 mln kan De Vries zich dit jaar en volgend jaar meten met de ceo's van verschillende AEX-bedrijven. Hij verslaat bijvoorbeeld Ralph Hamers van ING.

Met een beloning van €12,3 mln kan de Pharming-topman zich in 2019 zelfs meten met grootverdieners als Nancy McKinstry van WoltersKluwer en Erik Engstrom van Relx.

Een top-drie notering behoort over twee jaar absoluut tot de mogelijkheden.
Kijk dit zijn de "mooie " berichten waar Sijmen het over had en er komen er nog meer (lol)
Daarom vind ik het ook wel eens goed een bericht te lezen zoals Voda plaatste, zodat we wel alert en met beide benen op de vloer blijven. Iedereen is beïnvloedbaar in meerdere of mindere mate.Kijk hoe reclame werkt ,mensen reageren daarop en informatie die wij tot ons nemen is niet altijd direct te controleren.Mensen laten we wel wezen we hebben het hier over geld en veeeel geld ,vertrouw niemand op zijn mooie glimlach.Op 1 dag stijging afgelopen week was de waarde van mijn aandeeltjes zoveel in waarde gestegen waar mensen hier in Brazil een jaar voor moeten ploeteren en ik ben nog maar een kleine belegger.
Ik acht de kans groter dat Pharming over 1 jaar op 2 euro staat dan dat hij weer terug valt naar mijn gemiddelde inkoopprijs van 0,53 euro....Als er geen gekke dingen gebeuren ,ik blijf Long voorlopig.
Lady GakGak
0
Ik heb een vraag. Regelmatig hebben we het over ‘kleine belgger’ en ‘grote partijen’ die inslaan.. En regelmatig zie ik getallen voorbijkomen. Wanneer ben je nu een ‘kleine belegger’ en wanneer niet? Is er bijvoorbeeld een definitiie of criterium voor, bijvoorbeeld minimaal 100.000 euro inleg? Iemand enig idee?
In4Fun2
0
quote:

Lurch schreef op 11 november 2017 13:42:

Ik heb een vraag. Regelmatig hebben we het over ‘kleine belgger’ en ‘grote partijen’ die inslaan.. En regelmatig zie ik getallen voorbijkomen. Wanneer ben je nu een ‘kleine belegger’ en wanneer niet? Is er bijvoorbeeld een definitiie of criterium voor, bijvoorbeeld minimaal 100.000 euro inleg? Iemand enig idee?
Ik ben volgens mij een "kleine belegger" want ik ben maar 1.65m. lang

Ik heb wel (voor mijn doen) sinds juli dit jaar "grote partijen" Pharming aandelen ingeslagen (63.000 stuks). ;-)

Met dat aantal voel ik me overigens ook nog steeds thuishoren in de categorie kleine belegger.

[verwijderd]
0
quote:

lucas D schreef op 11 november 2017 13:28:

[...]

Je kan je kosteloos registreren bij het FD, dan kun je per maand 10 berichten openen.
Je kan dan ook op "mijn nieuws" opgeven waar je belangstelling ligt. bv Pharming , Tigenix, Corbion etc. Al je dan op het belletje klikt word het donker, wat betekend dat je een bericht krijgt zodra er nieuws over deze voorkeuren bekend zijn. Het is beperkt maar kost niks.

Doe er je voordeel mee.
gedaan, nogmaals bedankt.
[verwijderd]
0
quote:

In4Fun2 schreef op 11 november 2017 13:37:

[...]

......Daarnaast ontwikkelt Pharming eigen eindproducten op basis van rhFIB, zoals de recombinante weefsellijm voor de beheersing van bloedingen in trauma situaties.

Recombinant humaan fibrinogeen
Humaan fibrinogeen is een natuurlijk oplosbaar bloedeiwit, dat onoplosbare fibrine polymeren kan vormen om bloeding te stoppen. Op basis van deze unieke functionele eigenschap van fibrinogeen, zijn weefsellijmproducten ontwikkeld, die worden gebruikt om zwaar bloedverlies tijdens operaties of bij verwondingen te voorkomen. De commercieel beschikbare fibrinelijmen zijn gebaseerd op fibrinogeen gezuiverd uit menselijk donorbloed. Echter, de veiligheid van fibrinogeen uit plasma en van bloedproducten in het algemeen wordt als laag gezien, constante kwaliteit is moeilijk te realiseren en de aanvoer van deze producten is onvoorspelbaar.

Pharming heeft een productiesysteem ontwikkeld met hoge expressie van recombinant humaan fibrinogeen. De resultaten tonen aan dat de structuur en functie van Pharming's rhFIB vrijwel identiek is aan plasma fibrinogeen. Daarnaast zijn de productiekosten naar verwachting aanmerkelijk lager in vergelijking met plasma fibrinogeen en aan een marktvraag van meer dan 1000 kg per jaar kan makkelijk worden voldaan.

Pharming ontwikkelt ook een volledig recombinante weefsellijm (rTS) om de uit plasma afkomstige fibrinelijm te vervangen Met de overname van patenten en licenties voor de productie en zuivering van rhFIB en rTS, heeft Pharming haar patentpositie aanzienlijk versterkt en zal tijd en middelen kunnen besparen met de ontwikkeling van deze producten.


Bovenstaande is afkomstig uit een persbericht uit 2005, waarin wordt gemeld, dat Pharming in een project samenwerkt met de US Army om dit middel te ontwikkelen.
Ook dit is blijkbaar een kwestie van veel geduld en konijnen :-)

Wellicht is hier, gezien de laatste uitspraken van Sijmen ook een doorbraak te verwachten?
Bedankt voor de info,

Het blijkt dus dat Pharming met haar producten (deels nog te ontwikkelen) waarschijnlijk een groot deel van de medicijnenmarkt op basis van menselijk bloed over zou kunnen nemen. Dan is de afzetmarkt wel heel erg groot. Ja natuurlijk moeten we maar eerst afwachten wat er zoal uit de pijplijn van Pharming gaat komen. Maar nu het bedrijf winst gaat maken zijn er zeker mogelijkheden.

Gewoon afwachten maar!!
dmem2
1
Winstwaarschuwing op komst!

Ik ben ervan overtuigd dat we een winstwaarschuwing gaan krijgen en dat dat een bewuste actie is geweest van Sijmen de Vries in zijn uitspraak dat de omzet in het 4e kwartaal SIGNIFICANT hoger zal zijn dan in het 3e kwartaal. Als de omzet slechts significant hoger zou zijn zou me dat enorm tegenvallen. Hij heeft bewust significant gebruikt om er voor te zorgen dat hij nog in het 4e kwartaal een winstwaarschuwing mag/moet doen.
Wadloper
0
quote:

In4Fun2 schreef op 11 november 2017 13:37:

[...]

......Daarnaast ontwikkelt Pharming eigen eindproducten op basis van rhFIB, zoals de recombinante weefsellijm voor de beheersing van bloedingen in trauma situaties.

Recombinant humaan fibrinogeen
Humaan fibrinogeen is een natuurlijk oplosbaar bloedeiwit, dat onoplosbare fibrine polymeren kan vormen om bloeding te stoppen. Op basis van deze unieke functionele eigenschap van fibrinogeen, zijn weefsellijmproducten ontwikkeld, die worden gebruikt om zwaar bloedverlies tijdens operaties of bij verwondingen te voorkomen. De commercieel beschikbare fibrinelijmen zijn gebaseerd op fibrinogeen gezuiverd uit menselijk donorbloed. Echter, de veiligheid van fibrinogeen uit plasma en van bloedproducten in het algemeen wordt als laag gezien, constante kwaliteit is moeilijk te realiseren en de aanvoer van deze producten is onvoorspelbaar.

Pharming heeft een productiesysteem ontwikkeld met hoge expressie van recombinant humaan fibrinogeen. De resultaten tonen aan dat de structuur en functie van Pharming's rhFIB vrijwel identiek is aan plasma fibrinogeen. Daarnaast zijn de productiekosten naar verwachting aanmerkelijk lager in vergelijking met plasma fibrinogeen en aan een marktvraag van meer dan 1000 kg per jaar kan makkelijk worden voldaan.

Pharming ontwikkelt ook een volledig recombinante weefsellijm (rTS) om de uit plasma afkomstige fibrinelijm te vervangen Met de overname van patenten en licenties voor de productie en zuivering van rhFIB en rTS, heeft Pharming haar patentpositie aanzienlijk versterkt en zal tijd en middelen kunnen besparen met de ontwikkeling van deze producten.


Bovenstaande is afkomstig uit een persbericht uit 2005, waarin wordt gemeld, dat Pharming in een project samenwerkt met de US Army om dit middel te ontwikkelen.
Ook dit is blijkbaar een kwestie van veel geduld en konijnen :-)

Wellicht is hier, gezien de laatste uitspraken van Sijmen ook een doorbraak te verwachten?
Dit onderzoek loopt inderdaad al meer dan 12 jaar.
Een update niet gezien.
Is dit onderzoek stilgezet wegens centjes/prioriteit ?
Wie het weet mag het zeggen.
[verwijderd]
1
quote:

dmem2 schreef op 11 november 2017 13:59:

Winstwaarschuwing op komst!

Ik ben ervan overtuigd dat we een winstwaarschuwing gaan krijgen en dat dat een bewuste actie is geweest van Sijmen de Vries in zijn uitspraak dat de omzet in het 4e kwartaal SIGNIFICANT hoger zal zijn dan in het 3e kwartaal. Als de omzet slechts significant hoger zou zijn zou me dat enorm tegenvallen. Hij heeft bewust significant gebruikt om er voor te zorgen dat hij nog in het 4e kwartaal een winstwaarschuwing mag/moet doen.
Waar is uw overtuiging op gebaseerd?
[verwijderd]
1
quote:

lucas D schreef op 11 november 2017 13:16:

note: dit kan ook bij Tigenix gebeuren na goedkeuring. Dat is nog even spannend.
grappig, niet zo lang geleden speculeerde men ook zo over Pharming en toen......het is en blijft biotech.
[verwijderd]
0
quote:

dmem2 schreef op 11 november 2017 13:59:

Winstwaarschuwing op komst!

Ik ben ervan overtuigd dat we een winstwaarschuwing gaan krijgen en dat dat een bewuste actie is geweest van Sijmen de Vries in zijn uitspraak dat de omzet in het 4e kwartaal SIGNIFICANT hoger zal zijn dan in het 3e kwartaal. Als de omzet slechts significant hoger zou zijn zou me dat enorm tegenvallen. Hij heeft bewust significant gebruikt om er voor te zorgen dat hij nog in het 4e kwartaal een winstwaarschuwing mag/moet doen.
naamsverandering..Dement !!
[verwijderd]
0
quote:

dmem2 schreef op 11 november 2017 13:59:

Winstwaarschuwing op komst!

Ik ben ervan overtuigd dat we een winstwaarschuwing gaan krijgen en dat dat een bewuste actie is geweest van Sijmen de Vries in zijn uitspraak dat de omzet in het 4e kwartaal SIGNIFICANT hoger zal zijn dan in het 3e kwartaal. Als de omzet slechts significant hoger zou zijn zou me dat enorm tegenvallen. Hij heeft bewust significant gebruikt om er voor te zorgen dat hij nog in het 4e kwartaal een winstwaarschuwing mag/moet doen.
in principe heeft hij dat daarmee al gedaan
[verwijderd]
0
quote:

beeldscherm schreef op 11 november 2017 14:09:

[...]

naamsverandering..Dement !!
Beeldscherm volgens mij is die jongen niet goed. ?????
In4Fun2
0
quote:

dmem2 schreef op 11 november 2017 13:59:

Winstwaarschuwing op komst!

Ik ben ervan overtuigd dat we een winstwaarschuwing gaan krijgen en dat dat een bewuste actie is geweest van Sijmen de Vries in zijn uitspraak dat de omzet in het 4e kwartaal SIGNIFICANT hoger zal zijn dan in het 3e kwartaal. Als de omzet slechts significant hoger zou zijn zou me dat enorm tegenvallen. Hij heeft bewust significant gebruikt om er voor te zorgen dat hij nog in het 4e kwartaal een winstwaarschuwing mag/moet doen.
Een winstwaarschuwing is een waarschuwing die een beursgenoteerd bedrijf uit laat gaan, als zij vermoedt dat de winst (beduidend) lager uit zal vallen dan aanvankelijk werd verwacht. Bedrijven geven bij elk resultaat dat zij bekendmaken ook aan hoe de zaken in de toekomst zullen evolueren. Dit doen ze op basis van een budget of begroting voor de volgende periode. De term is betwist, omdat zij zou impliceren dat er winst verwacht werd. Volgens deze critici zou de correcte term winstverlagingswaarschuwing moeten zijn of verlieswaarschuwing.

Een bedrijf hoeft je (bij mijn weten) los van de kwartaalcijfers niet tussentijds te waarschuwen voor het feit dat er al dan niet SIGNIFICANTE winst/hogere winst wordt verwacht.

Als de term zou worden gebruikt bij zowel lagere als hogere winstverwachting, zou "tussentijdse winstprognose" wellicht de beste term zijn.
21.830 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 ... 1088 1089 1090 1091 1092 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 7 feb 2025 17:36
Koers 0,831
Verschil -0,005 (-0,60%)
Hoog 0,843
Laag 0,826
Volume 3.502.719
Volume gemiddeld 5.488.752
Volume gisteren 2.518.302

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront