Misschien schreef op 5 juni 2018 10:25:
[...]
Mijn reactie aan Jansplace was waarom de negativiteit er weer geslingerd moet worden om het oud zeer van de printer te benoemen terwijl er zoiets stevigs als deze toekomst plannen gepresenteerd werden.
Ik ben mij bewust dat het veel geld kost en ik ben geen type ff erin en er weer uit als het mij een paar centen kan kosten, ik ga voor de toekomst met alles wat daarbij hoort.
Gekke gedachten? Iemand in de maak die tegen een leuk toekomst % de oude schuld over gaat nemen? De druk van de ketel bij Pharming en van de steeds betere opbrengsten nieuwe onderzoeken te gaan financieren?
Mensen lopen niet snel achter verliezers aan, maar hebben een neusje voor toekomstige succesverhalen en ik denk dat dit met PH het geval gaat worden.
succes met de handel,
Ik blijf zitten waar ik zit!
Tini