voda schreef op 7 augustus 2019 12:47:
Beursblik: outlook Ctac biedt perspectief
FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
CTac
2,18 -0,03 -1,36 % Euronext Amsterdam
(ABM FN-Dow Jones) Hoewel de kwartaalcijfers van Ctac, na een winstwaarschuwing in juli, weinig verrassend waren, lijkt de outlook van het bedrijf iets positiever. Dit zei analist Johan van den Hooven van NIBC in reactie op de publicatie.
Ctac gaf recent al een winstwaarschuwing af, maar meldde woensdag: "Rekening houdend met met exogene omstandigheden en gezien de omvang en kwaliteit van de huidige orderportefeuille, verwacht Ctac over 2019 een lagere omzet en lagere resultaten."
"Deze voorspelling is niet gecorrigeerd voor de gerapporteerde eenmalige kosten in de eerste helft van 2019", aldus Van Hooven.
In de winstwaarschuwing enkele weken geleden zei Ctac een lagere omzet en nettowinst in 2019 te verwachten.
Volgens Van Hooven lijkt de vandaag afgegeven outlook te suggereren dat de resultaten dit jaar, aangepast voor de eenmalige posten, mogelijk hoger uitvallen.
NIBC hanteert een koopadvies op Ctac met een koersdoel van 4,10 euro. Het aandeel noteerde woensdag onveranderd op 2,21 euro.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nlRedactie: +31(0)20 26 28 999
© Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.