Lector schreef op 24 mei 2022 06:47:
[...]
Eens, ik zeg al langer dat bedragen van € 5+ nooit op tafel gaan komen maar dan word je hier weggezet als negatief of weet ik wat.
Ik denk echt dat als er al een bod zou komen (denk het niet) dat je blij mag zijn met € 3,75 misschien € 4,00? Alles meer zou de jackpot zijn maar waarom zou K de jackpot betalen voor een bedrijf dat het alleen maar lastiger gaat krijgen?
Postbezorging, hoe cruciaal ook voor de overheid, gaat gewoon uitsterven op termijn. Zal best nog even duren maar je weet zeker dat het steeds sneller steeds minder wordt.
De pakketten tak moet de aanjager worden, maar ook daar zien we nu al de eerste haarscheurtjes. PostNL heeft al een beperkt afzetgebied en dan zijn ze in België alweer tegen problemen aangelopen. De concurrentie komt van alle kanten en die zijn sneller, slimmer, innovatiever en niet onbelangrijk, rijker.
Als Amazon besluit dat ze de NL pakketten markt gaan overnemen dan doen ze dat gewoon. Of denken jullie dat een Jeff Bezos zich daarin laat tegenhouden door Herna Verhagen? :-)
Haha, nee joh, daar walst hij overheen alsof ze niet bestaat. En dan heb ik het nog niet over alle andere concurrenten, zo’n DHL zie ik nu al vaker in de straat dan PostNL.
Ik begrijp overigens niet waarom Deutsche Post dat ex Staatsbedrijfje van Herna nog niet heeft opgeslokt? Ze hebben geld als water, de markten sluiten goed aan en ze halen in NL en B een concurrent van de markt.
Maar goed, zullen ze hun reden voor hebben en met nu K aan boord zie ik het ook niet meer gebeuren gezien zijn link met Royal Mail.