Intel « Terug naar discussie overzicht

Intel Corporation (INTC) 2024

905 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 42 43 44 45 46 » | Laatste
Take a sisi
0
quote:

voda schreef op 2 augustus 2024 11:27:

Cartoon.
Ha ha , maar het laat NVIDIA ook niet onbewogen premarket nu ook een dikke 3% lager er is een kortstondige opleving geweest op de cijfers van AMD maar van de piek is nu niets meer over .
Ik denk dat ze in de US stilaan bang voor de Plunge beginnen te worden .
Jan2022
0
VeelGeduld
0
Rond de 5k verlies in 1 dag alleen met Intel andere aandelen bij elkaar ook 7.5k vandaag in de min
Take a sisi
1
Heb er inmiddels enkele aangekocht , we kunnen er niet omheen , vandaag staan ze in de reclame , ik ben toch argwanend richting de sluiting dus houd ik wat achter de hand , voor als het tegen de sluiting met een dalende beweging mogelijk nog kan verrassen .
Laat maar komen dit voelt voor mij als een prima koop moment , ik wil er nog gerust enkele bij kopen , een lage 19$ lijkt mij niet onmogelijk maar daar wil ik ze tegen het einde van de dag graag voor hebben , we zullen zien .
lostcause
1
quote:

VeelGeduld schreef op 2 augustus 2024 11:58:

Intel voorbeurs 22,xx
Ben bang dat er nog meer pijn aankomt zodra beleggers kennis nemen van de oxidatie problemen met de 13th & 14th Gen. (RPL)
Dat verhaal krijgt ook nog een lange staart.
Take a sisi
0
quote:

lostcause schreef op 3 augustus 2024 17:47:

[...]

Ben bang dat er nog meer pijn aankomt zodra beleggers kennis nemen van de oxidatie problemen met de 13th & 14th Gen. (RPL)
Dat verhaal krijgt ook nog een lange staart.
Okay , jij bent toch neem ik aan , niet de uitverkorene die dit als een geheim/primeur met de rest van de wereld mag delen .
Een koers reageert eerder op slecht nieuws wat we nog niet wisten .
Neemt niet weg dat Intel niet verder kan dalen , ik zit op het vinkentouw maandag enkele procenten erbij en ik verkoop ze al weer met 6% winst , en dat is meer dan ik op mijn spaarrekening krijg .
In de US lijkt men voor de plunge te vrezen en met opgerekte koersen lijkt het sentiment wat somberder te worden , indien dat doorzet komt alles wat meer onder druk te staan , en met of zonder oxidatie zal ook Intel daar last van gaan ondervinden .
Take a sisi
2
Naar verluidt staan eind 2024 6 van de 7 op deze wereld aanwezige High-NA chip machines van ASML bij Intel , met deze technologie met hogere dichtheid zou Intel de titel van markleider opnieuw moeten opeisen .
Wat rest is wanneer ze operationeel zijn en in welke hoedanigheid ze kunnen profiteren van de dan heersende marktomstandigheden , je kan er niet omheen dat wanneer je de beste chip op de markt kunt zetten je de potentie hebt om daarvan te kunnen profiteren .
Wat kloksnelheid betreft loopt AMD met de Ryzen 7 en 9 nu iets voor op de i7 en i9 van intel
TSMC speelt daarin een grote rol en dus ook in de race voor markaandeel , de 3-nanometer GAA technology schijnt de massaproductie al min of meer te naderen en Intel en AMD hebben beide al te kennen gegeven hiervan als klant gebruik te gaan maken .
Intel lijkt mij niet een bedrijf dat zich zomaar even omver laat blazen , er zullen nog wel enkele moeilijke kwartalen komen , het blijft moeilijk in te schatten of de koers daarmee nog lager dan de huidige actuele gaat , niets is onmogelijk .

Game on .
Charcuterie fanaat
2
Goed nieuws voor Intel :)

(ABM FN) Nvidia loopt vertraging op bij het uitleveren van zijn nieuwe generatie AI-chips. De vertraging zou minimaal 3 maanden zijn. Dit schreef vakblad The Information op basis van bronnen bij onder meer Microsoft.

Volgens The Information zou Nvidia aan Microsoft en enkele andere grote couldklanten hebben laten weten dat het langer zal duren alvorens zij de Blackwell B200 AI chips geleverd krijgen. De reden hiervan is een ontwerpfout.
Take a sisi
0
Zeker goed nieuws dan is het vandaag ook de beurt aan NVIDIA om het vangnetje te plaatsen , als ik naar de futures kijk dan heeft het er veel van weg dat het vandaag de dag van de Big Plunge wordt , ook Intel vandaag goed in de gaten houden zelfs na de val van vrijdag is de kans groot dat ze opnieuw lager gaan , Black Monday is in de maak .
Nikkei noteert momenteel een verlies van 13 %
Charcuterie fanaat
0
Ja ik denk dat we vandaag even moeten ondergaan en zien wat het geeft.

40% daling op 1week tijd lijkt me echt wel overdreven.

Succes allemaal!
Charcuterie fanaat
1
[News] NVIDIA’s Backup Plan? Intel Reportedly Secures Packaging Orders from the AI Giant

Wat een goed en positief nieuws voor Intel:
www.trendforce.com/news/2024/08/05/ne...
Take a sisi
0
Mooi , dank je , als ze nog durven te dalen , dan ga ik zeker nog bijkopen .
Ook NVIDIA is het in de gaten houden waard , deze staan voorbeurs nu ook al op min 7%
Charcuterie fanaat
1
quote:

Take a sisi schreef op 5 augustus 2024 11:13:

Mooi , dank je , als ze nog durven te dalen , dan ga ik zeker nog bijkopen .
Ook NVIDIA is het in de gaten houden waard , deze staan voorbeurs nu ook al op min 7%
Klopt, sta zelf ook klaar mochten we wat lager openen. Denk dat we stilaan voldoende 'afkoeling' gekregen hebben. Hoe snel het dan weer omhoog gaat weet natuurlijk niemand, maar die trein wil ik zeker niet missen!

Succes!
simidoc
0
Take a sisi
0
Morgen gaan we dezelfde kant op , opnieuw New year low op de borden , Intel , met de nadruk op tel , zoiets van binnen een paar tellen weer een dollar lager .
Ze zitten nu echt in de hoek waar de rake klappen vallen .

- DESASTREUS -
905 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 6 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 42 43 44 45 46 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 11 feb 2025 22:00
Koers 20,970
Verschil 0,000 (0,00%)
Hoog 0,000
Laag 0,000
Volume 1.029.936
Volume gemiddeld 71.165.482
Volume gisteren 58.277.917

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront