Profitmaker schreef op 28 november 2016 15:17:
[...]
Het eerlijke verhaal is uiteraard Shorterman dat PM al waarschuwt voor Heijmans toen het aandeel nog tussen de 8 en 10 euro noteerde en er voor de meeste forumleden hier (die niet in staat waren om verder te kijken dan hun neus lang was) nog schijnbaar niets aan de hand was. PM heeft zelfs expliciet gewaarschuwd voor de forse vertraging van het RIVM project aangezien hij daarover geluiden opving van een bron dicht bij dit project terwijl Heijmans daarover angstvallig de mond dichthield. Aangezien dit beursgevoelige informatie betreft, had Heijmans hierover de markt veel eerder moeten berichten is de stellige mening van PM.
De koers is intussen inmiddels bijna gehalveerd en dat is uiteraard niet omdat PM voor niks heeft gewaarschuwd. Of denkt u wel:? En blijft u geloven in uw krankzinnige shorters complottheorieen :-)
Indien u lekker wilt blijven zitten en het avontuur het diepe ravijn in verder wilt meemaken dan moet u dat vooral doen. PM zou het u niet aanraden maar indien dat uw keuze is, is dat uiteraard uw goed recht. We zullen zien of PM ook wat betreft zijn laatste voorspelling (emissie en koersterugval naar 2,5 tot 4,5 euro) gelijk gaat krijgen. Ben erg bang van wel :-). U bent gewaarschuwd dus. PM heeft zich misschien niet populair gemaakt bij alle aandelenbezitters van Heijmans die beter dachten te weten maar heeft het gelijk (helaas voor die wijsneusjes) volledig aan zijn zijde gekregen.