ABU: druk op uren en omzet uitzendbranche neemt af

Door ABM Financial News op 18 maart 2025 10:12 | Views: 1.906

ABU: druk op uren en omzet uitzendbranche neemt af
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Het aantal gewerkte uren en de omzet in de Nederlandse uitzendsector zijn in periode 2 van 2025 opnieuw gedaald, maar minder sterk dan in de eerste weken van dit jaar. Dit bleek dinsdag uit cijfers van brancheorganisatie ABU.

In periode 2, dat wil zeggen van week 5 tot en met 8, daalden de uitzenduren met 6 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. De omzet nam met 2 procent af. In de eerste weken van dit jaar daalden de uren echter nog met 9 procent en de omzet met 5 procent.

De administratieve sector zag de uren in periode 2 met 17 procent afnemen op jaarbasis, terwijl de omzet met 11 procent daalde.

In de industrie daalden de uren op jaarbasis met 1 procent. De omzet steeg met 4 procent.

In de technische sector daalde het aantal uren in periode 2 met 13 procent en de omzet met 9 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de EuroBench.com dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.