Nederlandse werkloosheid gelijk gebleven

Door ABM Financial News op 20 maart 2025 07:17 | Views: 1.784

Nederlandse werkloosheid gelijk gebleven
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) De werkloosheid in Nederland is in februari grofweg gelijk gebleven. Dit bleek donderdag uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek.

De werkloosheid kwam vorige maand uit op 3,8 procent. In januari was dit eveneens 3,8 procent.

Naast de 392 duizend werklozen waren er in februari 3,2 miljoen mensen die niet kort geleden naar werk hebben gezocht of daarvoor niet direct beschikbaar waren. Dit zijn vooral mensen die met pensioen zijn, of niet kunnen werken door ziekte of arbeidsongeschiktheid. Zij worden niet tot de beroepsbevolking gerekend. 

Het aantal mensen buiten de beroepsbevolking nam gemiddeld over de afgelopen drie maanden met 11 duizend per maand af.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meld u aan voor de EuroBench.com dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.