Haha ge-wel-dig!! Lees onderstaand artikel dat vanavond is geplaatst eens goed! Er staat letterlijk dat jet een samenwerking is aangegaan met FTX US!!! Ik denk overigens wel dat het een typo is want anders had ik wel verwacht dat JET zelf ook iets had gecommuniceerd en was het niet in deze context geplaatst!
Ps vergeet niet om abtjes te geven!
“(ABM FN-Dow Jones) Gamestop is het afgelopen kwartaal opnieuw dieper in de rode cijfers gedoken. Dit bleek woensdag uit de kwartaalcijfers van de Amerikaanse retailer van computerspellen.
Gamestop boekte het afgelopen kwartaal een verlies van 108,7 miljoen dollar, ofwel 0,36 dollar per aandeel, in vergelijking met een verlies van 61,6 miljoen dollar, ofwel 0,21 dollar per aandeel in dezelfde periode een jaar eerder.
Op aangepaste basis kwam het verlies uit op 0,35 dollar per aandeel.
De omzet daalde licht van 1,18 miljard dollar in dezelfde periode vorig jaar naar 1,14 miljard dollar het afgelopen kwartaal.
GameStop, dat bekendheid kreeg als meme-aandeel, meldde in een separaat persbericht dat jet een samenwerking is aangegaan met FTX US, een cyptoplatform. De financiële details van de samenwerking werden niet vermeld.
Het aandeel Gamestop noteerde woensdag in de elektronische handel nabeurs 11,7 procent hoger.“