derftrep schreef op 22 januari 2024 17:06:
Een berichtje van een JET belegger (geen speculant dus).
Ik lees veel berichten die frustratie tonrn over de koersontwikkeling, maar weinig gefundeerde argumenten waarom iets een goed of slecht aandeel zou zijn. Persoonlijk ben ik van mening dat het het toenemende marktaandeel van JET en de behoefte van mensen om een (snelle) hap thuis te laten bezorgen, dit aandeel een groeipareltje maakt.
Echter, de meeste beleggers zijn geen beleggers maar speculanten, waarbij een aandeel prut is als het niet heel snel doet wat verwacht wordt (positief of negatief). Dat is ook af te lezen aan de vele posts op dit forum, maar ook bij andere aandelen.
Ik ben van mening dat de kwaliteit van de omzet de eerste nominator is voor een positieve ontwikkeling van de cijfertjes, hetgeen uiteindelijk ook leidt tot een gezonde EBITDA. Vervolgens een multiplier die recht doet aan de drive van investeerders en het gouden haantje is volwassen. JET is nog maar een pas geboren kuiken en zal dus nog even moeten "groeien".
Ik hou dan ook mijn JET investering gewoon vast en laat me niet verleiden tot verkopen c.q. bij te kopen op basis van de grillen van het beurssentiment.