Wat mij verbaast is de tactiek die Trump erop nahoud.
Ongeacht wie , hij gaat tegen iedereen tekeer op zelfs een tamelijk onbeschofte wijze.
Dat schijnt hem eerder voordeel dan nadeel te brengen.
Dat vind ik raar.
Fani Willis aanklagen, wie doet dat ?
De rechter in NY en de aanklagers in de zaak van Trump Org. Ondanks alle bewijzen en veroordeling, krijgt hij het toch voor elkaar
de borg te verlagen, sterker nog een borgsteller die nooit een borg heeft afgegeven is geaccepteerd. Dat zijn geen zwart-witte punten. Daar zou een rechter ook sentiment in mee kunnen laten spreken.
De zaak nu met Stormy D , de rechter fluit haar ook terug, terecht overigens, maar dat hadden Trumps advocaten moeten doen.
De commentaren van Trump over de rechter en de aanklagers zouden toch juist in zijn nadeel moeten zijn.
De zaak in Florida als die op de lange baan geschoven wordt, is de rechtspraak in de USA voor altijd gecorrumpeerd, toevallig precies als wat Trump spuit over de andere zaken.