Duitse aandelen « Terug naar discussie overzicht

RheinMetall 2025

86 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 » | Laatste
Stef84
0
Ik heb (Hensoldt) pas vrijdag gekocht??
Ik dacht die nog wel even gaan blijven stijgen?
DeZwarteRidder
1
quote:

Stef84 schreef op 10 maart 2025 08:23:

Ik heb (Hensoldt) pas vrijdag gekocht??
Ik dacht die nog wel even gaan blijven stijgen?
Of Hensoldt is te hard gestegen en stort weer in elkaar.........

De K/W is in ieder geval gigantisch.
nb
0
quote:

LarsRW schreef op 5 maart 2025 17:07:

Rheinmetall gaat de 12 maart aanstaande zeker weten Dik en breed boven de omzet van BAE systems (7miljard) komen, verwachting: 10miljard, wie weet nog meer, en daarna krijg je natuurlijk weer een advies uitspraak van een bank dus ja...

Dat zal zeker een dikke knaller geven de 12e en daarna, dus ik zou als ik jou was in een klein dipje toch nog wat inslaan.
Wel behoorlijk wensvol denken, dit.
We zullen zien
Ik ben er even uit, ook uit hensold
jogoopyl
0
afgelopen week systhematisch Rheinmetall bijgekocht ... momenteel wel een fors deel van de portefeuille hieraan besteed ... het is een gok ... alles of niets morgen (al acht ik de kans op alles wat groter dan niets).
PietvanDijk
0
Ja ben erg benieuwd wat het gaat doen morgen met de cijfers.
Berenberg verhoogd koersdoel naar 1410 eu, zit theoretisch dus nog wat rek in ….
Tonydwi
1
Denk dat toch alles al in de koers gerekend is. En die koersdoelen van €1400 van analisten is toch maar om de koers hoger te praten om dan zelf te verkopen. Mooie resultaten hebben dat ook gezien bij Lotus B. koersdoelen boven de €12000 zie koers nu nog €8000. Wie er al in zet, zet goed maar .....
Tonydwi
0
Ik zou voorstander zijn om een aandelensplitsing 1 voor 10. nu de koers zo hoog staat.
Alex
0
@Tonydwi. Met ingeprijsd bedoel je dat morgen bij bekend maken van de jaarcijfers aandeel weinig kans maakt om verder te stijgen?
voda
1
Beursblik: Rheinmetall profiteert van toegenomen Europese defensiebehoefte
11-mrt-2025 14:34

Omzet afgelopen jaar waarschijnlijk flink gestegen.

(ABM FN-Dow Jones) Rheinmetall heeft afgelopen jaar vermoedelijk een omzet van bijna 10 miljard euro geboekt, waarbij het Duitse defensiebedrijf kon profiteren van de toenemende behoefte van Europese landen om de defensiecapaciteit te verhogen, nu de oorlog in Oekraïne aanhoudt en de Amerikaanse president Donald Trump duidelijk heeft gemaakt dat Europa niet automatisch op de VS hoeft te rekenen voor zijn eigen bescherming.

Analisten die bijdroegen aan de consensus van Vara Research op de website van Rheinmetall rekenen op een omzet van 9,99 miljard euro in 2024, van 7,2 miljard euro een jaar eerder. In het vierde kwartaal zou het bedrijf een omzet hebben geboekt van ruim 3,7 miljard euro, tegenover 2,6 miljard euro in dezelfde periode een jaar eerder.

De operationele winst zou afgelopen jaar zijn verbeterd van ruim 918 miljoen naar 1,48 miljard euro, met een bijdrage van meer dan 775 miljoen euro in het vierde kwartaal.

De operationele marge steeg zo van 12,8 naar 14,8 procent in 2024, aldus de consensus.

Onder de streep boekte Rheinmetall in 2024 een winst van bijna 831 miljoen euro, zo verwacht de analistenconsensus, tegenover 535 miljoen euro een jaar eerder.

Outlook

Rheinmetall is een van de Europese defensiebedrijven die het meest heeft geprofiteerd van de oorlog in Oekraïne en blijft de 'top pick' van veel analisten die kijken naar Europese defensieaandelen, zoals bijvoorbeeld bij Berenberg.

Deze zakenbank denkt dat Rheinmetall goed gepositioneerd is om te profiteren van de toegenomen defensie-uitgaven in heel Europa, inclusief in Duitsland, waar de investeringen onder de nieuwe regering vermoedelijk flink omhoog gaan.

Volgens analisten van Mwb heeft Rheinmetall al circa 50 procent van de orders geboekt onder het speciale Duitse defensiefonds van 100 miljard euro, veel meer dan de aanvankelijk verwachte 30 tot 40 procent.

"Dit is grotendeels omdat ze precies produceren wat Europa dringend nodig heeft: munitie, tanks, luchtverdedigingssystemen en drones", aldus Mwb.

De analistenconsensus voorspelt in 2025 een omzet van 12,7 miljard euro voor Rheinmetall, met een operationele winst van 2,06 miljard euro en een bijbehorende marge van 16,2 procent.

De investeringen zullen ook oplopen, denkt de markt, van een geschatte 709 miljoen euro in 2024, naar 1,1 miljard euro dit jaar.

De consensus rekent verder op een dividendverhoging over 2024, van 5,70 naar 7,62 euro. Over 2025 zou het dividend volgens de analisten zelfs kunnen stijgen naar 11,01 euro per aandeel.

Rheinmetall opent woensdagochtend de boeken.

Door: ABM Financial News.
Jan66
0
Ik ga ervan uit dat Rheinmetall snel kan opschalen met de productie van materieel, VDL is al in 2023 bezig met produceren/aanpassen van voertuigen en zo zullen er ongetwijfeld meer gaan volgen.

In Duitsland de bakermat van de auto industrie kan redelijk makkelijk voor een deel omschakelen naar productie van kleine militaire voertuigen.
DeZwarteRidder
0
quote:

Jan66 schreef op 11 maart 2025 15:56:

Ik ga ervan uit dat Rheinmetall snel kan opschalen met de productie van materieel, VDL is al in 2023 bezig met produceren/aanpassen van voertuigen en zo zullen er ongetwijfeld meer gaan volgen.

In Duitsland de bakermat van de auto industrie kan redelijk makkelijk voor een deel omschakelen naar productie van kleine militaire voertuigen.
Rheinmetall moet zoveel mogelijk werk gaan uitbesteden, net zo als ASML.
Tonydwi
0
quote:

Alex schreef op 11 maart 2025 14:06:

@Tonydwi. Met ingeprijsd bedoel je dat morgen bij bekend maken van de jaarcijfers aandeel weinig kans maakt om verder te stijgen?
Denk nu niet dat zij wachten op de jaarcijfers iedereen weet dat maar de beker overloopt kan er niets meer bij .
voda
1
Rheinmetall omzet 2024 EUR9,75 mrd
Rheinmetall operationele winst 2024 EUR1,4 mln
12-mrt-2025 07:31
Rheinmetall nettowinst 2024 EUR717 mln
12-mrt-2025 07:36
Alex
0
Tonydwi
0
De geconsolideerde omzet groeit aanzienlijk met 36% tot € 9.751 miljoen , de omzet in de defensie-industrie stijgt met 50%
Bedrijfsresultaat stijgt met 61% naar een nieuwe recordwaarde van € 1.478 miljoen (vorig jaar: € 918 miljoen )
De operationele marge van de Groep stijgt naar 15,2% en bereikt zelfs 19% in de defensiesector
De orderportefeuille van Rheinmetall bereikt een nieuw recordhoogte van € 55,0 miljard , een stijging van 44% (vorig jaar € 38,3 miljard )
Voorgesteld dividend van € 8,10 per aandeel, vergeleken met € 5,70 vorig jaar

Vooruitzichten voor 2025: Aanhoudende sterke omzetgroei met onveranderd hoge rendementsverwachtingen

Rheinmetall voorspelt dat de omzet- en winstgroei in het fiscale jaar 2025 zal aanhouden
De verwachting is dat de groepsomzet met 25% tot 30% zal groeien
De operationele winstmarge van de Groep zal naar verwachting circa 15,5% bedragen
Mark_o
0
voda
0
Omzet Rheinmetall bijna 10 miljard euro
12-mrt-2025 07:58

Dividend Duitse defensieconcern flink omhoog.

(ABM FN-Dow Jones) Rheinmetall heeft afgelopen jaar een omzet van bijna 10 miljard euro geboekt, doordat het Duitse defensiebedrijf kon profiteren van de toenemende behoefte van Europese landen om de defensiecapaciteit te verhogen. Dit bleek woensdagochtend uit cijfers van het bedrijf.

Rheinmetall zag de omzet met 36 procent stijgen van ruim 7,2 miljard naar 9,75 miljard euro. Analisten die bijdroegen aan de consensus van Vara Research rekenden op een omzet van 9,99 miljard euro.

De operationele winst verbeterde afgelopen jaar met 61 procent naar bijna 1,5 miljard euro, "een nieuw record", aldus de fabrikant. De stijging was conform de verwachting van analisten.

De operationele marge steeg zo van 12,8 naar 15,2 procent, waar de markt rekende op 14,8 procent. In het defensiesegment kwam de marge zelfs uit op 19 procent.

Onder de streep boekte Rheinmetall in 2024 een winst van 717 miljoen euro. Dat was 535 miljoen euro een jaar eerder.

Aandeelhouders kunnen een dividend tegemoet zien van 8,10 euro per aandeel, ruim meer dan de 5,70 euro per aandeel over 2023.

De consensus rekende op een dividendverhoging naar 7,62 euro per aandeel. Over 2025 zou het dividend volgens de analisten zelfs kunnen stijgen naar 11,01 euro per aandeel.

Outlook

Het orderboek van Rheinmetall stond eind 2024 op 55,0 miljard euro, een stijging van 44 procent op jaarbasis.

Rheinmetall rekent voor 2025 op een omzetstijging van 25 tot 30 procent. De marge zal stijgen naar 15,5 procent en de winst zal ook toenemen.

De analistenconsensus voorspelt in 2025 een omzet van 12,7 miljard euro voor Rheinmetall, met een operationele winst van 2,06 miljard euro en een bijbehorende marge van 16,2 procent.

Door: ABM Financial News.
86 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Markt vandaag

 AEX
914,83  -4,43  -0,48%  21 mrt
 Germany40^ 22.892,70 -0,46%
 BEL 20 4.479,88 -0,18%
 Europe50^ 5.419,95 -0,07%
 US30^ 42.012,50 0,00%
 Nasd100^ 19.777,70 0,00%
 US500^ 5.672,25 0,00%
 Japan225^ 37.578,60 0,00%
 Gold spot 3.024,46 +0,03%
 EUR/USD 1,0820 +0,06%
 WTI 68,29 0,00%
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer

Stijgers

Pharming +4,55%
VASTNED +1,78%
PROSUS +1,73%
KPN +1,73%
Galapagos +1,17%

Dalers

EBUSCO HOLDING -3,73%
NX FILTRATION -3,29%
RANDSTAD NV -3,04%
BESI -2,94%
AALBERTS NV -2,94%

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront