Henk Krullen schreef:
Ik doe het ook alleen.
Omdat het eenzaam werk is kun je het beste proberen de boel te automatiseren zodat je niet tien uur per dag of meer achter een scherm hoeft te zitten maar ook af en toe even achter het ding weg kan. Als jouw sessie maar twee uur beslaat dan is dat goed te doen lijkt me.
[/quote]
Ok dat is natuurlijk niet voor iedereen weggelegd. En volgens mij is ook niet alles te automatiseren (tape reading).
[quote=hans 41]
[quote=Otto215]
Nog niet al te lange tijd trade ik een aantal markten (ES, 6E, ZB, FESX..) met een voor mij werkende strategie. Van 15.30 tot 17.30u.
Dit doe ik echter alleen (zit wel in een soort van chatroom maar daar trade niet iedereen op dezelfde manier), traden jullie samen of ook alleen?
Hoe doet U dat?
[/quote]
Als je bij elkaar in de buurt woont is het prettig om met elkaar over allerlei zaken te praten en van elkaars fouten te leren,maar als ik handel moet ik alleen zijn en niet worden gestoord en zeker niet als je contrair handelt.
Maar een daytrader is een eenzaam beroep.
Groetjes Hans