bookkeeper schreef op 29 juni 2011 09:25:
[...]
Dag a. chemicali,
Troost je, je verkeert in goed gezelschap. Weliswaar zal het verlies bij mij minder heftig zijn als bij jou (vermoed ik), maar ik vraag mij ook wel eens af waarom ik niet meer vooronderzoek had gedaan toen ik mijn geld aan Antonov ging uitgeven. En dat terwijl ik van mijzelf weet dat ik niet op mijn achterhoofd ben gevallen. Zelf zie ik dit (mislukte) avontuur maar als leerschool.
Ik vind het kunstig van de heren hoe zij zich hebben weten te verrijken (en dan met name de heer Ritskes), en dat zij hiermee wegkomen. Tsja, zo is de natuur nu eenmaal; in elke leefgemeenschap komen parasieten voor.
Overigens heb ik nog steeds aandelen van Antonov en deze houd ik maar. Zoveel heb ik niet meer te verliezen. En ik blijf wel benieuwd hoe dit avontuur uiteindelijk afloopt. Dan weten wij immers pas zeker of het al dan niet is mislukt.
Groet