VCM-tje schreef:
Het staat ook op:
www.madera-sostenible.com/madera/sost...Hier staat ook: "Dankzij de technologie 'Duraflex' met Accoyer onderhoud kan langer gaan, zegt Jose Luis Rivero, directeur Commercial SIKKENS - Akzo Nobel Coatings -. betrekking tot afwerking, de afwerking zijn eindeloos, als het oppervlak van Accoya ondersteunt elke kleur. Het gebied van de mogelijkheden die dit nieuwe materiaal voor de industrie is enorm, zelfs op het gebied van bijzondere en exclusieve producten. De markt vraagt ??om innovatie. Wij stellen Accoyer. "
En dat is niet niks... zie ook
www.sikkens-joinery.com/.grappig dat overeenkomst met primawoods al eerder is gemeld door accsys. Ik wist toen alleen nog niet dat het een onderdeel van akzo was;).
Mocht de koers morgen niet gewoon weer omlaag gaan, zou dat balen zijn. Mijn buy op 8 cent is zowat als enige niet uitgevoerd.